2020.05.28 Csütörtök
Nyelvválasztás angol nyelv német nyelv
Keresés gomb
Az oldal NVDA felolvasó szoftverrel tesztelve.
kezdőlap Mosonmagyaróvár város Információs portál
Képvetítés fotóKépvetítés fotó

Városi elismerések / 2019. évi elismerések

"Pro Urbe Mosonmagyaróvár" kitüntető érem és díj
Dr. Csókay András Ph.D. idegsebész, Semmelweis-díjjal kitüntetett orvos

 

 

Mosonmagyaróvár Város Kiváló Szociális Dolgozója
Stencinger Noémi Erika

 

 

Önkéntes Szociális Munkáért elismerő oklevél
Holczschuszter Lászlóné
Günther Jánosné
Horváth Bors Erzsébet

 

Mosonmagyaróvár Város Civil Társadalmáért díj
Mosonmagyaróvári Kulturális Egyesület

 

Mosonmagyaróvár Város Kiváló Egészségügyi Dolgozója
Kokas Mariann
Karamán Ferenc Józsefné
Földes Attiláné

 

 

Mosonmagyaróvár Város Kiváló Egyetemi Oktatója
Dr. Neményi Miklós

 

 

Mosonmagyaróvár Város Kiváló Középiskolai Tanára
Szabóné Sári Zsuzsanna

 

Mosonmagyaróvár Város Kiváló Tanára
Fitus Tibor

 

Mosonmagyaróvár Város Kiváló Tanítója
Kulcsárné Böröcz Andrea

 

Mosonmagyaróvár Város Kiváló Óvónője
Tisza Tünde

 

Mosonmagyaróvár Város Kultúrájáért díj
Heideröslein Német Nemzetiségi Dalkör

 

Mosonmagyaróvár Város Sportdíja
Vajthó Zoltán

 

Mosonmagyaróvár Város Kiváló Tanulója

Marton Dominik Győri Műszaki SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Berta Marcell Győri Műszaki SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Balázs Norbert Győri Műszaki SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Bári Alexa Győri Műszaki SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Kiss Viktor Géza Győri Műszaki SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Házi Gábor Manó Győri Műszaki SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Csáki Viola Zita Győri Szolgáltatási SZC Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskolája, Informatikai és Közgazdasági Szakgimnáziuma
Varga Boglárka Győri Szolgáltatási SZC Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskolája, Informatikai és Közgazdasági Szakgimnáziuma
Kranner Bettina Győri Szolgáltatási SZC Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskolája, Informatikai és Közgazdasági Szakgimnáziuma
Bognár-Benedek Sára Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola
Marquetant Zalán Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola
Vecsei Ábel Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola
Lászlóffy Eszter Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Kalmár Zsófia Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Vigh Eszter Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Porcsalmy Ágnes Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Erős Réka Mária Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Vincze Mira Léda Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Szakács Maja Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Fitus Iringó Anna Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Strobl Rebeka Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Hegedűs Bori Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Nagy Lehel Csaba Ujhelyi Imre Általános Iskola
Luczák Áron Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Kóródi Lőrinc Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Péntek Anna Júlia Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Neuberger Léna Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Magyar Rebeka Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Fodor Péter Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Kálazi Laura Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Roth Levente Tamás Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Pák Alexandra Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Szabó Márton Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Sebők Mátyás Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium